Tradui otomatikman epi yon moun poko revize li. Tradiksyon sa a bay pou fasilite; vèsyon anglè a se sa ki gen otorite.
Attorney Advertising
Yon avoka k ap pratike lwa konpansasyon travayè nan eta New York konstwi l

Tout ka konpansasyon ou. Yon sèl biwo.

Pro Workspace la mete CCP ak SLU youn bò kote lòt, pote salè a ak dat blesi a nan kalkilatris ki bezwen yo, e montre onorè avoka a, nèt la ak OC-400.1 ak kalkil ki dèyè chak nimewo.

Louvri Pro Workspace la

Pro gratis pou kounye a: tout zouti Pro, san peryòd esè, san kat kredi. · Gade tout fonksyon yo

Ka egzanp · vrè espas travay la, anrejistre

Sa anrejistreman sa a montre
  1. Ka egzanp lan louvri sou Command Deck: bann ka a anlè (salè, dat blesi, to yo) ak ray kalkilatris la sou bò gòch.
  2. CCP / Award Builder ak Schedule Loss of Use (SLU) kanpe youn bò kote lòt tankou de gwo zòn, chak ak kolòn rezilta li sou bò dwat.
  3. Chak zòn montre konpansasyon total la, onorè a, sa reklamatan an resevwa nèt, ak yon bouton aplikasyon onorè OC-400.1.
§Sitasyon règ ki dèyè nimewo aΣKalkil la sou chak tuil⇄IME bò kote doktè k ap swen anPDFDemann onorè OC-400.1↻Sove nan My Cases
01 · BAN KA A

Tape salè a yon sèl fwa. Chak tuil li l.

Salè mwayen chak semèn (Average Weekly Wage, AWW) ak dat blesi a chita nan yon ban anlè deck la. To TT a, to SLU a ak maksimòm ak minimòm lalwa pou dat sa a ranpli, e kalkilatris ki bezwen yo li yo la a.

  • Tiwa to ak dat limit: to komen kòm pousantaj salè a, ak yon dat limit konte depi nenpòt dat kòmansman
  • Konfigire AWW pou metòd salè a ak travay an menm tan
Sa anrejistreman sa a montre
  1. Yon nouvo ka: yo tape salè a nan Salè mwayen chak semèn.
  2. Bann lan ranpli to TT a, to SLU a ak minimòm pou dat blesi a.
  3. Tiwa To ak dat limit louvri: to ki pi komen yo an pousantaj salè a, ak yon dat limit yo konte depi yon dat depa.
02 · CCP / KONSTRIKTÈ KONPANSASYON AKÒDE

Peryòd pa peryòd, jouk nan nèt la.

Konstwi konpansasyon akòde a yon peryòd alafwa ak deziyasyon TT, RE, TR, TP, NCLT ak NME, awondi semèn yo jan fèy to Board la fè l, e li total konpansasyon akòde a, onorè a ak nèt la nan yon kolòn ki pa janm disparèt.

Ka egzanp · chif egzanp
9/16/24 – 3/16/25 · 26.0 sem × $1,000$26,000
Onorè (15%)$3,900
Nèt pou reklamatan an$22,100

Yon ka envante yo itilize pou anrejistre demo a, se pa rezilta yon kliyan.

Rezilta anvan yo pa garanti yon rezilta menm jan an.

Sa anrejistreman sa a montre
  1. Yon tuil CCP / Award Builder ak yon sèl peryòd, 16 septanm 2024 rive 16 mas 2025, make TT.
  2. Yo awondi semèn yo jiska dizyèm ki pi pre a: 26.0 semèn a $1,000 chak semèn.
  3. Kolòn rezilta a montre yon konpansasyon $26,000, yon onorè $3,900 (15%) ak $22,100 nèt pou reklamatan an.
03 · SCHEDULE LOSS OF USE

De pati kò, yon sèl konpansasyon akòde.

Ajoute chak pati kò ak pousantaj li. Semèn yo, konpansasyon akòde a, peman anvan yo, onorè 15% la ak nèt pou reklaman an ajoute pandan w ap tape, ak yon pataj onorè pou avoka anvan an lè gen youn.

Ka egzanp · chif egzanp
Janm 288 sem × 50%144 sem
Bra 312 sem × 25%78 sem
222 sem × $1,000$222,000
Onorè (15%)$33,300
Nèt pou reklamatan an$188,700

Yon ka envante yo itilize pou anrejistre demo a, se pa rezilta yon kliyan.

Rezilta anvan yo pa garanti yon rezilta menm jan an.

Sa anrejistreman sa a montre
  1. Yon tuil Schedule Loss of Use (SLU): janm a 50% (288 semèn) ak bra a 25% (312 semèn).
  2. 144 plis 78 semèn fè 222 semèn a to SLU $1,000 la.
  3. Kolòn rezilta a montre $222,000, yon onorè $33,300 ak $188,700 nèt pou reklamatan an.
04 · KONPARE OPINYON YO

IME a ak doktè k ap swen an, youn bò kote lòt.

Louvri Konpare opinyon yo sou yon tuil SLU oswa ROM: konsiltan konpayi asirans la nan yon kolòn, doktè k ap swen an nan kolòn kap vini an, diferans lan nan twazyèm lan, ak chak chif entèmedyè sou pwòp ranje li, ak yon divizyon egal si ou vle.

Ka egzanp · chif egzanp
IME, 20%$57,600
Doktè k ap swen an, 45%$129,600
Diferans$72,000

Yon ka envante yo itilize pou anrejistre demo a, se pa rezilta yon kliyan.

Rezilta anvan yo pa garanti yon rezilta menm jan an.

Sa anrejistreman sa a montre
  1. Konpare opinyon yo louvri sou tuil SLU a: konsiltan konpayi asirans la (IME) nan yon kolòn, doktè k ap swen an nan kolòn kap vini an, diferans lan nan twazyèm lan.
  2. IME a 20% bay $57,600; doktè k ap swen an a 45% bay $129,600.
  3. Ranje diferans lan montre $72,000, answit onorè a ak sa reklamatan an resevwa nèt anba chak opinyon.
Platfòm lan

Tout fason ou travay — yon sèl pratik senkwonize.

Kalkile nan odyans lan, bati ka a sou canvas la, epi kite konpetans AI yo okipe redaksyon repetitif la — tout nan yon sèl kont The Comp Desk.

IOS

Aplikasyon iOS

Zouti prensipal sal odyans lan — tout seri kalkilatris yo ak ka ou sove yo, nan pòch ou.

Telechaje sou App Store

EXT

Ekstansyon Chrome

Make yon deklarasyon salè nan nenpòt imèl ajisteur — AWW a parèt nan panno kote a. Li sèlman sa ou make a.

Ajoute sou Chrome — Gratis

SKILLS

Mache Konpetans

Konpetans AI gratis ou enstale nan Claude ki otomatize travay pratik WC — istwa ka a, rezime final, preparasyon odyans.

Jwenn aksè bonè →

Ki moun ki bati sa

Yon avoka konpansasyon travayè konstwi l. Pou avoka konpansasyon travayè.

Mwen se Joel Mays, yon avoka konpansasyon travayè nan eta New York nan Shulman & Hill, PLLC. The Comp Desk te kòmanse nan sal odyans lan — kalkil AWW sou papye bouyon, pousantaj SLU de memwa, ekwasyon onorè ekri ak men. Mwen bati zouti sal la te manke yo, answit mwen amelyore chak nan yo paske ka m t ap prepare yo pa t ka tolere « apeprè sifi ».

Li sou pwojè a

Rezo referans lan

Travayè ki fè reklamasyon, ki matche ak ou selon konte.

Travayè ki blese ki itilize Comp Buddy konekte ak yon avoka NYS ki gen lisans pou pratike lwa konpansasyon travayè atravè yon rezo net, ki mache youn apre lòt. Pa gen plas ki achte, pa gen ankè — se jis pwochen travayè nan konte w la, ki voye bay ou.

  • Peye sèlman pou kliyan potansyèl ou aksepte — pa gen frè chak mwa, pa gen pousantaj referans
  • Youn apre lòt e net — pa janm gen plas ki vann
  • Aksepte oswa pase nan yon sèl tap; kliyan potansyèl ki ekspire yo reachemine otomatikman
Ki jan rezo a mache
Pri senp

De nivo. Pa gen sipriz.

Pro gratis pou kounye a: tout zouti Pro, san peryòd esè, san kat kredi. Firm pa chanje.

PRO

$0 / mwa, pou kounye a

Pou avoka k ap pratike lwa konpansasyon travayè.

  • Tout 12 kalkilatè yo (SLU, AWW, LWEC, radikilopati, CCP, ak plis ankò)
  • Jeneratè Ekwasyon Demann Onorè
  • Pro Workspace ak anrejistreman/senkwonizasyon ka
  • Rezilta ak sous — chak chif, chak fwa
  • Aplikasyon iOS + wèb
Enskri gratis
FIRM

$99 / mwa

Pou kabinè ki gen 3 avoka oswa plis.

  • Tout sa ki nan Pro, pou tout kabinè a
  • Plas avoka san limit
  • Entegrasyon Litify / Salesforce
  • Ekspòte done ka yo
  • Sipò priyorite
Pale avèk nou
Pare lè ou pare

Eseye l pou odyans demen an.

Enskri nan 90 segonn. Pro gratis pou kounye a, kidonk pa gen anyen pou anile.

Enskri gratis
Pro Workspace nan 47 segonn · ka egzanp

Yon anrejistreman ekran san son de vrè Pro Workspace la ak yon ka egzanp envante: Command Deck la ak CCP ak SLU youn bò kote lòt; yon konpansasyon akòde SLU pou de pati kò; yon konpansasyon akòde CCP pou yon peryòd; answit Konpare opinyon yo, konsiltan konpayi asirans la (IME) bò kote doktè k ap swen an. Chak chif ki sou ekran an se yon egzanp, se pa rezilta yon kliyan.