Przetłumaczone automatycznie i jeszcze niesprawdzone przez człowieka. Niniejsze tłumaczenie ma charakter pomocniczy; wersja angielska jest wiążąca.
Attorney Advertising
Pro Workspace · stworzone przez praktykującego prawnika od odszkodowań pracowniczych w stanie Nowy Jork

Każda funkcja, na oczach wszystkich.

Co robi Pro Workspace, funkcja po funkcji — każda pokazana na prawdziwym nagraniu prawdziwego programu, na wymyślonej przykładowej sprawie.

Otwórz Pro Workspace

Pro jest na razie bezpłatne: wszystkie narzędzia Pro, bez okresu próbnego, bez karty kredytowej. Na komputerze; aplikacja na telefonie zapisuje do niego.

Przykładowa sprawa · prawdziwe narzędzie, nagranie

Co pokazuje to nagranie
  1. Przykładowa sprawa otwiera się w Command Deck: u góry pasek sprawy (wynagrodzenie, data urazu, stawki), a po lewej panel kalkulatorów.
  2. CCP / Award Builder i Schedule Loss of Use (SLU) są obok siebie jako dwa duże pola, każde z kolumną wyników po prawej.
  3. Każde pole pokazuje łączne świadczenie, honorarium, kwotę netto dla poszkodowanego i przycisk wniosku o honorarium OC-400.1.
COMMAND DECK

CCP i SLU w dużych polach, reszta w panelu bocznym.

Obszar roboczy to pulpit z dwunastoma kolumnami. CCP i SLU otwierają się jako pierwsze, w dużych polach, a ich wyniki zostają w prawej kolumnie, gdy pracujesz. Pozostałe kalkulatory czekają w panelu po lewej, przypięte na początku.

  • Karty spraw u góry; można otworzyć kilka spraw naraz
  • Linie biegną od paska sprawy do kafelków, które używają danej wartości, więc widać, co z czego wynika
  • Przesuń, zmień rozmiar lub zamknij dowolny kafelek; CCP i SLU nigdy nie zmniejszają się do małej karty
  • „Otwórz przykładową sprawę”, aby wypróbować program na wymyślonych liczbach
Co pokazuje to nagranie
  1. Przykładowa sprawa otwiera się w Command Deck: u góry pasek sprawy (wynagrodzenie, data urazu, stawki), a po lewej panel kalkulatorów.
  2. CCP / Award Builder i Schedule Loss of Use (SLU) są obok siebie jako dwa duże pola, każde z kolumną wyników po prawej.
  3. Każde pole pokazuje łączne świadczenie, honorarium, kwotę netto dla poszkodowanego i przycisk wniosku o honorarium OC-400.1.
PASEK SPRAWY · STAWKI & TERMINY

Jedno wynagrodzenie, jedna data urazu, wszystkie stawki.

Wpisz raz przeciętne tygodniowe wynagrodzenie (Average Weekly Wage, AWW) i datę urazu. Pasek pokazuje stawkę TT, stawkę SLU oraz ustawowe maksimum i minimum dla tej daty, a potem przekazuje je kafelkom, które ich używają.

  • Ustaw AWW: sposób liczenia wynagrodzenia i równoczesne zatrudnienie
  • Szuflada stawek i terminów &: typowe stawki od 25% do 100% wynagrodzenia, ograniczone datą urazu
  • Narzędzie terminów: data początkowa plus liczba dni daje termin
Co pokazuje to nagranie
  1. Nowa sprawa: wynagrodzenie wpisuje się w pole Średnie tygodniowe wynagrodzenie (Average Weekly Wage, AWW).
  2. Pasek uzupełnia stawkę TT, stawkę SLU i minimum dla daty urazu.
  3. Otwiera się panel „Stawki i terminy”: popularne stawki jako procent wynagrodzenia oraz termin liczony od daty początkowej.
CCP / KREATOR ORZECZENIA

Zbuduj orzeczenie okres po okresie.

Dodaj tyle okresów, ile potrzebuje sprawa. Każdy nowy okres zaczyna się tam, gdzie skończył się poprzedni.

  • Oznaczenia dla każdego okresu: TT, RE, TR, TP, NCLT, NME i HIA
  • Zaokrąglaj tygodnie do dziesiątej części lub do pełnego tygodnia, tak jak w tabeli stawek WCB
  • Zwrot dla pracodawcy, zmiana orzeczeń i podzielone opinie w każdym okresie
  • Łączne świadczenie, honorarium i kwota netto w kolumnie wyników, która zawsze zostaje na widoku
Przykładowa sprawa · przykładowe kwoty
9/16/24 – 3/16/25 · 26.0 tyg. × $1,000$26,000
Honorarium (15%)$3,900
Netto dla poszkodowanego$22,100

Wymyślona sprawa użyta do nagrania pokazu, a nie wynik klienta.

Wcześniejsze wyniki nie gwarantują podobnego rezultatu.

Co pokazuje to nagranie
  1. Kafelek CCP / Award Builder z jednym okresem, od September 16, 2024 do March 16, 2025, oznaczonym jako TT.
  2. Tygodnie są zaokrąglane do jednej dziesiątej: 26.0 tygodnia po $1,000 tygodniowo.
  3. Kolumna wyników pokazuje świadczenie $26,000, honorarium $3,900 (15%) i $22,100 netto dla poszkodowanego.
UTRATA SPRAWNOŚCI (SLU)

Każda część ciała, od tygodni do kwoty netto.

Wybierz każdą część ciała (jej tygodnie są już przypisane) i wpisz procent. Kafelek dodaje tygodnie, wycenia je według stawki SLU i odejmuje wcześniejsze wypłaty przed honorarium.

  • Zaliczenie przedłużonego okresu leczenia stosowane raz, do najdłuższego okresu
  • Wcześniejsze wypłaty odliczane przed honorarium prawnika
  • Podział honorarium z poprzednim prawnikiem
Przykładowa sprawa · przykładowe kwoty
Noga 288 tyg. × 50%144 tyg.
Ręka 312 tyg. × 25%78 tyg.
222 tyg. × $1,000$222,000
Honorarium (15%)$33,300
Netto dla poszkodowanego$188,700

Wymyślona sprawa użyta do nagrania pokazu, a nie wynik klienta.

Wcześniejsze wyniki nie gwarantują podobnego rezultatu.

Co pokazuje to nagranie
  1. Kafelek Schedule Loss of Use (SLU): noga 50% (288 tygodni) i ręka 25% (312 tygodni).
  2. 144 plus 78 tygodni daje 222 tygodnie po stawce SLU $1,000.
  3. Kolumna wyników pokazuje $222,000, honorarium $33,300 i $188,700 netto dla poszkodowanego.
PORÓWNAJ OPINIE

IME, lekarz prowadzący, i różnica.

W kafelkach SLU i ROM → SLU funkcja Porównaj opinie liczy wynik osobno dla każdego lekarza i zestawia je: IME, lekarz prowadzący, różnica oraz opcjonalnie prosty podział w połowie.

  • Jeden wiersz na każdą kwotę pośrednią: tygodnie, stawka, świadczenie, zaliczenia, honorarium, kwota netto
  • Każda kolumna to to samo obliczenie, które wykonuje kafelek z jedną opinią
Przykładowa sprawa · przykładowe kwoty
IME, 20%$57,600
Lekarz prowadzący, 45%$129,600
Różnica$72,000

Wymyślona sprawa użyta do nagrania pokazu, a nie wynik klienta.

Wcześniejsze wyniki nie gwarantują podobnego rezultatu.

Co pokazuje to nagranie
  1. Porównanie opinii otwiera się na kafelku SLU: w jednej kolumnie konsultant ubezpieczyciela (IME), w drugiej lekarz prowadzący, w trzeciej różnica.
  2. IME przy 20% daje $57,600, a lekarz prowadzący przy 45% daje $129,600.
  3. Wiersz różnicy pokazuje $72,000, a pod nim honorarium i kwotę netto dla poszkodowanego przy każdej opinii.
Honorarium i OC-400.1 · rachunek

Wniosek o honorarium, z tych samych liczb.

CCP, SLU, Section 32 i LWEC mają przycisk wniosku o honorarium OC-400.1. Składane honorarium jest zaokrąglane w dół do najbliższych $5, a przy poprzednim prawniku wniosek dotyczy udziału obecnego prawnika.

PDF

Wniosek o honorarium OC-400.1

Wypełniony na podstawie kafelka, na którym pracujesz, razem z równaniem i honorarium.

Σ

Panel obliczeń

Otwórz „Obliczenia” na kafelku kalkulatora, aby zobaczyć równanie za jego wynikiem.

⧉

Formuły i Kopiuj wszystkie równania

Z menu Sprawa: równania wszystkich kafelków w jednym miejscu, gotowe do wklejenia.

÷

Podział z poprzednim prawnikiem

Podziel honorarium z poprzednim prawnikiem w CCP i SLU; kwota netto dla poszkodowanego się nie zmienia.

Więcej kalkulatorów

Reszta panelu bocznego.

Dodaj każdy z nich z panelu bocznego. Przypięte na początku: CCP, SLU, Section 32 i LWEC.

S32

Ugoda Section 32

Ugoda minus MSA, honorarium 15% od reszty, z OC-400.1.

LWEC

Utrata zdolności zarobkowej (LWEC)

Obliczenie według przedziałów na podstawie zarobków, z OC-400.1.

ROM

ROM → SLU BETA

Zakres ruchu do utraty sprawności według Wytycznych z 2018 roku; ma funkcję Porównaj opinie.

NS

Poza wykazem BETA

Uszczerbek kręgosłupa, mózgu i psychiki według klasy i ciężkości.

APP

SLU z wielu spraw / podział

Jeden poszkodowany, kilka dat wypadku, podział między sprawy.

BRN

Stawka Burns

Podział należności osoby trzeciej według Burns v. Varick.

$/TYG

Wyszukiwarka stawek

Stawki maksymalne i minimalne według daty.

MTG

Wytyczne leczenia (Medical Treatment Guidelines, MTG)

Przeglądaj i przeszukuj wytyczne NYS oraz kryteria ich zatwierdzania.

DATA

Kalkulator dat

Dodawaj lub odejmuj lata, miesiące, tygodnie i dni albo policz okres między dwiema datami.

Zapisywanie

Zapisz w Moje sprawy, kontynuuj gdziekolwiek.

Nazwij sprawę i zapisz ją w menu Sprawa. Zapisane sprawy synchronizują się z kontem, a znacznik zapisu na górnym pasku pokazuje, że praca jest zapisana. Jeśli ta sama sprawa zmieniła się na innym urządzeniu, obszar roboczy zapyta, którą wersję zachować.

Z telefonu

Policz w telefonie, dokończ na komputerze.

Pro Workspace działa na komputerze. W aplikacji The Comp Desk opcja „Zapisz w moim obszarze roboczym” wysyła do niego obliczenie: pojawia się jako zapisana karta, a gdy obszar roboczy jest otwarty, karta „Z telefonu” pokazuje je na żywo.

Głos

Podaj liczby głosem. Comp Buddy wypełni kafelki.

Przytrzymaj przycisk głosu i powiedz, co wpisać; obszar roboczy wypełni kafelki i odpowie na głos. Tam, gdzie przeglądarka rozpoznaje mowę na samym komputerze, jedno dotknięcie włącza nasłuch hasła „Hey Comp Buddy”, a ten nasłuch pozostaje na komputerze.

Wygląd

Dziesięć stylów, jasnych i ciemnych.

Mission Control (ciemny, domyślny) i Daylight (jasny) oraz osiem innych. Twój wybór zapisuje się razem z obszarem roboczym.

Zacznij, gdy będziesz gotowy/-a

Wypróbuj na jutrzejszej rozprawie.

Zarejestruj się w 90 sekund. Pro jest na razie bezpłatne, więc nie ma czego anulować.

Pro Workspace w 47 sekund · przykładowa sprawa

Nagranie ekranu bez dźwięku z prawdziwego Pro Workspace i wymyślonej przykładowej sprawy: Command Deck z CCP i SLU obok siebie; wypłata SLU za dwie części ciała; wypłata CCP za jeden okres; potem Porównanie opinii, konsultant ubezpieczyciela (IME) obok lekarza prowadzącego. Każda kwota na ekranie jest przykładowa, a nie wynikiem klienta.