Przetłumaczone automatycznie i jeszcze niesprawdzone przez człowieka. Niniejsze tłumaczenie ma charakter pomocniczy; wersja angielska jest wiążąca.
Attorney Advertising
Stworzone przez praktykującego prawnika w sprawach odszkodowań pracowniczych w stanie Nowy Jork

Cała sprawa o odszkodowanie. Jedno biurko.

Pro Workspace zestawia CCP i SLU obok siebie, przenosi wynagrodzenie i datę urazu do kalkulatorów, które ich używają, i pokazuje honorarium, kwotę netto oraz OC-400.1 wraz z obliczeniami za każdą liczbą.

Otwórz Pro Workspace

Pro jest na razie bezpłatne: każde narzędzie Pro, bez okresu próbnego, bez karty kredytowej. · Zobacz wszystkie funkcje

Przykładowa sprawa · prawdziwe narzędzie, nagranie

Co pokazuje to nagranie
  1. Przykładowa sprawa otwiera się w Command Deck: u góry pasek sprawy (wynagrodzenie, data urazu, stawki), a po lewej panel kalkulatorów.
  2. CCP / Award Builder i Schedule Loss of Use (SLU) są obok siebie jako dwa duże pola, każde z kolumną wyników po prawej.
  3. Każde pole pokazuje łączne świadczenie, honorarium, kwotę netto dla poszkodowanego i przycisk wniosku o honorarium OC-400.1.
§Z podaniem przepisu stojącego za liczbąΣObliczenia na każdym kafelku⇄IME obok lekarza prowadzącegoPDFWniosek o honorarium OC-400.1↻Zapisane w Moich sprawach
01 · PASEK SPRAWY

Wpisz wynagrodzenie raz. Każdy kafelek je odczyta.

Średnie tygodniowe wynagrodzenie (Average Weekly Wage, AWW) i data urazu znajdują się w pasku nad panelem. Stawka TT, stawka SLU oraz ustawowe maksimum i minimum dla tej daty wypełniają się same, a kalkulatory, które ich potrzebują, odczytują je stamtąd.

  • Panel stawek i terminów: typowe stawki jako procent wynagrodzenia oraz termin liczony od dowolnej daty początkowej
  • Skonfiguruj AWW dla metody wyliczenia wynagrodzenia i zatrudnienia równoległego
Co pokazuje to nagranie
  1. Nowa sprawa: wynagrodzenie wpisuje się w pole Średnie tygodniowe wynagrodzenie (Average Weekly Wage, AWW).
  2. Pasek uzupełnia stawkę TT, stawkę SLU i minimum dla daty urazu.
  3. Otwiera się panel „Stawki i terminy”: popularne stawki jako procent wynagrodzenia oraz termin liczony od daty początkowej.
02 · CCP / KREATOR WYPŁATY

Okres po okresie, aż do kwoty netto.

Zbuduj wypłatę okres po okresie z oznaczeniami TT, RE, TR, TP, NCLT i NME, zaokrąglaj tygodnie tak, jak robi to tabela stawek Board, i czytaj łączną wypłatę, honorarium oraz kwotę netto w kolumnie, która nigdy nie znika z ekranu.

Przykładowa sprawa · przykładowe kwoty
9/16/24 – 3/16/25 · 26.0 tyg. × $1,000$26,000
Honorarium (15%)$3,900
Netto dla poszkodowanego$22,100

Wymyślona sprawa użyta do nagrania pokazu, a nie wynik klienta.

Wcześniejsze wyniki nie gwarantują podobnego rezultatu.

Co pokazuje to nagranie
  1. Kafelek CCP / Award Builder z jednym okresem, od September 16, 2024 do March 16, 2025, oznaczonym jako TT.
  2. Tygodnie są zaokrąglane do jednej dziesiątej: 26.0 tygodnia po $1,000 tygodniowo.
  3. Kolumna wyników pokazuje świadczenie $26,000, honorarium $3,900 (15%) i $22,100 netto dla poszkodowanego.
03 · UTRATA SPRAWNOŚCI WG TABELI (SCHEDULE LOSS OF USE)

Dwie części ciała, jedna wypłata.

Dodaj każdą część ciała z jej procentem. Tygodnie, wypłata, wcześniejsze płatności, honorarium 15% i kwota netto dla poszkodowanego sumują się w trakcie wpisywania, z podziałem honorarium na poprzedniego pełnomocnika, jeśli taki jest.

Przykładowa sprawa · przykładowe kwoty
Noga 288 tyg. × 50%144 tyg.
Ręka 312 tyg. × 25%78 tyg.
222 tyg. × $1,000$222,000
Honorarium (15%)$33,300
Netto dla poszkodowanego$188,700

Wymyślona sprawa użyta do nagrania pokazu, a nie wynik klienta.

Wcześniejsze wyniki nie gwarantują podobnego rezultatu.

Co pokazuje to nagranie
  1. Kafelek Schedule Loss of Use (SLU): noga 50% (288 tygodni) i ręka 25% (312 tygodni).
  2. 144 plus 78 tygodni daje 222 tygodnie po stawce SLU $1,000.
  3. Kolumna wyników pokazuje $222,000, honorarium $33,300 i $188,700 netto dla poszkodowanego.
04 · PORÓWNANIE OPINII

IME i lekarz prowadzący, obok siebie.

Otwórz Porównanie opinii na kafelku SLU lub ROM: w jednej kolumnie konsultant ubezpieczyciela, w drugiej lekarz prowadzący, w trzeciej różnica, a każda wartość pośrednia w osobnym wierszu, z opcjonalnym podziałem po połowie.

Przykładowa sprawa · przykładowe kwoty
IME, 20%$57,600
Lekarz prowadzący, 45%$129,600
Różnica$72,000

Wymyślona sprawa użyta do nagrania pokazu, a nie wynik klienta.

Wcześniejsze wyniki nie gwarantują podobnego rezultatu.

Co pokazuje to nagranie
  1. Porównanie opinii otwiera się na kafelku SLU: w jednej kolumnie konsultant ubezpieczyciela (IME), w drugiej lekarz prowadzący, w trzeciej różnica.
  2. IME przy 20% daje $57,600, a lekarz prowadzący przy 45% daje $129,600.
  3. Wiersz różnicy pokazuje $72,000, a pod nim honorarium i kwotę netto dla poszkodowanego przy każdej opinii.
Platforma

Każdy sposób pracy — jedna zsynchronizowana praktyka.

Licz na rozprawie, buduj sprawę na kanwie i zostaw powtarzalne redagowanie umiejętnościom AI — wszystko z jednego konta The Comp Desk.

IOS

Aplikacja iOS

Koń roboczy sali rozpraw — pełny zestaw kalkulatorów i zapisane sprawy w kieszeni.

Pobierz z App Store

EXT

Rozszerzenie Chrome

Zaznacz zestawienie wynagrodzenia w dowolnym e-mailu od likwidatora ubezpieczyciela — AWW pojawi się w panelu bocznym. Czyta tylko to, co zaznaczysz.

Dodaj do Chrome — bezpłatnie

UMIEJĘTNOŚCI

Marketplace umiejętności

Bezpłatne umiejętności AI, które instaluje się w Claude i które automatyzują pracę w sprawach odszkodowań pracowniczych — historia sprawy, podsumowania, przygotowanie do rozprawy.

Zdobądź wczesny dostęp →

Kto to stworzył

Stworzone przez prawnika w sprawach odszkodowań pracowniczych. Dla prawników w sprawach odszkodowań pracowniczych.

Jestem Joel Mays, prawnik w sprawach odszkodowań pracowniczych w stanie Nowy Jork w Shulman & Hill, PLLC. The Comp Desk zaczął się na sali rozpraw — obliczenia AWW na świstku papieru, procenty SLU z pamięci, równania honorarium nabazgrane ręcznie. Zbudowałem narzędzia, których brakowało na sali, a potem dopracowałem każde z nich, bo sprawy, które przygotowywałem, nie tolerowały „mniej więcej”.

Czytaj o projekcie

Sieć poleceń

Zgłoszenia poszkodowanych dopasowane do Ciebie według hrabstwa.

Poszkodowani pracownicy korzystający z Comp Buddy łączą się z licencjonowanym prawnikiem od odszkodowań pracowniczych w stanie Nowy Jork przez neutralną sieć działającą w kolejności rotacyjnej. Bez płatnego wyróżnienia, bez licytacji — po prostu następny pracownik z Twojego hrabstwa, skierowany do Ciebie.

  • Płacisz tylko za zgłoszenia, które przyjmiesz — bez opłaty miesięcznej i bez prowizji od poleceń
  • Kolejność rotacyjna i neutralność — miejsca w sieci się nie sprzedaje
  • Przyjmij lub odrzuć jednym dotknięciem; zgłoszenia, którym minął czas, trafiają dalej automatycznie
Jak działa sieć
Prosty cennik

Dwa pakiety. Bez niespodzianek.

Pro jest na razie bezpłatne: wszystkie narzędzia Pro, bez okresu próbnego, bez karty kredytowej. Firm bez zmian.

PRO

$0 / miesiąc, na razie

Dla praktykującego prawnika od odszkodowań pracowniczych.

  • Wszystkie 12 kalkulatorów (SLU, AWW, LWEC, radikulopatia, CCP i inne)
  • Generator równania wniosku o honorarium
  • Pro Workspace z zapisem i synchronizacją spraw
  • Wyniki z podanymi źródłami — każda liczba, za każdym razem
  • Aplikacja na iOS + wersja internetowa
Zarejestruj się bezpłatnie
FIRM

$99 / miesiąc

Dla kancelarii z co najmniej 3 prawnikami.

  • Wszystko z Pro, dla całej kancelarii
  • Nieograniczona liczba kont prawników
  • Integracja z Litify / Salesforce
  • Eksport danych spraw
  • Priorytetowa pomoc
Napisz do nas
Zacznij, gdy będziesz gotowy/-a

Wypróbuj na jutrzejszej rozprawie.

Zarejestruj się w 90 sekund. Pro jest na razie bezpłatne, więc nie ma czego anulować.

Zarejestruj się bezpłatnie
Pro Workspace w 47 sekund · przykładowa sprawa

Nagranie ekranu bez dźwięku z prawdziwego Pro Workspace i wymyślonej przykładowej sprawy: Command Deck z CCP i SLU obok siebie; wypłata SLU za dwie części ciała; wypłata CCP za jeden okres; potem Porównanie opinii, konsultant ubezpieczyciela (IME) obok lekarza prowadzącego. Każda kwota na ekranie jest przykładowa, a nie wynikiem klienta.